Görme Engelliler

Hakkında

 
Kurum Kodu : 748790
Kurum Adı : TOKİ Halkalı Anadolu İmam Hatip Lisesi
Telefon : 0212 471 74 74
Faks : 0212 470 36 61
WEB Adresi : http://tokihalkaliaihl.meb.k12.tr
Adres : Atakent Mah. 1. Etap Sakarya Cd. No2 Halkalı Küçükçekmece / İstanbul Bakırköy yönünden gelenler için 98 ,98T , 89 Avcılar yönünden gelenler için 76O otobüsleri kullanılabilirler.

VİZYON
Eğitim-öğretim kalitesiyle ilçemizde tercih edilen, özgüveni tam geleceğin aydınlık birey ve liderlerini yetiştiren, mezunlarının istedikleri üniversite ve branşta eğitim alabilmelerini sağlayan, yapılan proje çalışmalarına öncülük eden, uluslararası standartlarda yenilikçi bir okul olmaktır.

MİSYON
Öğrenmeyi öğrenen , araştıran , bilgiyi kullanan , katılımcı, paylaşımcı, özgün çağdaş bir eğitim ve bilimsel kültürü oluşturan, yalnız sınavlarda değil; kültür , sanat , spor , bilim gibi dallarla da ilgilenen birikimi yüksek, özgür düşünen ve düşüncelerini açıkça ifade edebilen; uluslararası bir vizyona sahip, milli değerlere bağlı, evrensel değerlere açık, geçmişine sahip çıkan geleceğini kuran bireyler yetiştirmektir.

BAŞARILAR
Kültürel değerlerimize sahip çıkan, evrensel değerleri özümseyen, Milli kimliğine sahip çıkan, İnançlara saygılı olan, Yaratıcı ve farklı düşünebilen, farklılıklara karşı hoşgörülü sorumluluk sahibi olan, Aile kurumuna saygılı, laik ve demokratik toplum düzenini benimseyen, Atatürk ilkelerine bağlı, kendine güvenen, çevresine saygılı bireyler yetiştirme

İSTATİSTİKLER
Öğretmen Sayısı :
Öğrenci Sayısı :

KURUM BİLGİLERİ
Derslik Sayısı : Atölye-İşlik Sayısı :
Fen Laboratuarı Sayısı : BT(Bilgisayar) Sınıfı Sayısı :
Isınma Şekli : DOĞALGAZ
Öğretim Şekli : Tekli
Ders Başlama ve Bitiş Saati : 09.00 - 16.00
Konferans Salonu
Spor Salonu
Yemekhane
Misafirhane
Kütüphane
Bina Kodu : İnternet Bağlantısı :

LOJMAN BİLGİLERİ
Lojman Sayısı :
Lojman Bilgisi :

YERLEŞİM YERİ BİLGİLERİ
İl ve İlçe Merkezine Uzaklık : HALKALI MERKEZE YAKIN
Ulaşım : OTOBÜS, MİNİBÜS. Bakırköy yönünden gelenler için 98-98T-89 Avcılar yönünden gelenler için 76O otobüsleri kullanılabilirler.
Yerleşim Yeri Bilgisi :