T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE - TOKİ Halkalı Anadolu İmam Hatip Lisesi

TOKİ Halkalı Anadolu İmam Hatip Lisesi

Telefon
0212 471 74 74
Belgegeçer
0212 470 36 61
WEB
http://tokihalkaliaihl.meb.k12.tr
Adres
Atakent Mah. 1. Etap Sakarya Cd. No2 Halkalı Küçükçekmece / İstanbul Bakırköy yönünden gelenler için 98 ,98T , 89 Avcılar yönünden gelenler için 76O otobüsleri kullanılabilirler.
Vizyon
Eğitim-öğretim kalitesiyle ilçemizde tercih edilen, özgüveni tam geleceğin aydınlık birey ve liderlerini yetiştiren, mezunlarının istedikleri üniversite ve branşta eğitim alabilmelerini sağlayan, yapılan proje çalışmalarına öncülük eden, uluslararası standartlarda yenilikçi bir okul olmaktır.
Misyon
Öğrenmeyi öğrenen , araştıran , bilgiyi kullanan , katılımcı, paylaşımcı, özgün çağdaş bir eğitim ve bilimsel kültürü oluşturan, yalnız sınavlarda değil; kültür , sanat , spor , bilim gibi dallarla da ilgilenen birikimi yüksek, özgür düşünen ve düşüncelerini açıkça ifade edebilen; uluslararası bir vizyona sahip, milli değerlere bağlı, evrensel değerlere açık, geçmişine sahip çıkan geleceğini kuran bireyler yetiştirmektir.
Başarılar
Kültürel değerlerimize sahip çıkan, evrensel değerleri özümseyen, Milli kimliğine sahip çıkan, İnançlara saygılı olan, Yaratıcı ve farklı düşünebilen, farklılıklara karşı hoşgörülü sorumluluk sahibi olan, Aile kurumuna saygılı, laik ve demokratik toplum düzenini benimseyen, Atatürk ilkelerine bağlı, kendine güvenen, çevresine saygılı bireyler yetiştirme
Öğretmen :75
Rehber Öğretmen :0
Öğrenci :1151
Derslik :40
Müzik Sınıfı :0
Resim Sınıfı :0
BT Sınıfı :2
Misafirhane :0
Kütüphane :1
Fen Labaratuarı :2
Hazırlık Sınıfı :0
Konferans Salonu :1
Atölye-İşlik :0
Spor Salonu :0
Öğretim Şekli :Tekli
Yemekhane :1
Kantin :0
Revir:0
Bahçe :0
Saatler
09.00 - 16.00
Isınma
DOĞALGAZ
Bağlantı
ADSL (1 Mbit)
Yabancı Dil
Lojman
0 -
Ulaşım
OTOBÜS, MİNİBÜS. Bakırköy yönünden gelenler için 98-98T-89 Avcılar yönünden gelenler için 76O otobüsleri kullanılabilirler.
Servis Bilgisi
Yerleşim Yeri
İl/İlçe Merkezine Uzaklık
HALKALI MERKEZE YAKIN
Kontenjan Bilgileri
Sportif Etkinlikler
Bilimsel Etkinlikler
Proje Çalışmaları
Yazdır